Новини

Круглий стіл: адаптація українського законодавства до стандартів Європейського Союзу в частині захисту тварин

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

18 вересня 2013 року Верховна рада України 335 голосами ратифікувала Європейську конвенція про захист домашніх тварин (законопроект №0032). Чи відповідає Українське законодавство Європейському в частині захисту тварин? Яка практика застосування діючих норм в різних містах України? Які подальші кроки імплементації конвенції?


Для обговорення цих важливих питань вже незабаром відбудеться фахова дискусія в рамках круглого столу, учасниками якого будуть представники громадських зоозахистних організацій з одинадцяти міст України, народні депутати України, секретар комітету з питань Євроінтеграції Верховної ради України, представники Міністерства екології та природних ресурсів України, представники Київської міської державної адміністрації, депутати Київради, профільні експерти Реанімаційного пакету реформ. Як результат обговорень, буде прийнято спільний план подальших дій щодо адаптації українського законодавства до стандартів Європейського Союзу.

Якщо Ви хочете долучитись до експертної платформи #ЗооРеформа та приймати участь у наступних обговореннях, зареэструйтесь та залиште свої провозиції за посиланням: https://goo.gl/forms/nKcTjgKDFpwTGOPE3

© 2015 #ЗООРЕФОРМА

Search